+90 212 614 85 43

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Hakkımızda İstanbul Teknik Servisi

Hakkımızda İstanbul Teknik Servisi

İstanbul teknik servisi

Cesur Teknik Servis Hizmetleri ısıtma soğutma sistemleri, Doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlar yetkili servisi olarak sizlere İstanbul teknik servisi adında hizmet vermektedir.

KALİTELİ SERVİS HERKESİN HAKKIDIR

CESUR TEKNİK, Isıtma soğutma sistemleri işlerinin yanı sıra Teknisyenlerine Kaliteli Servis Eğitimi veren öncü firmalardan biridir. Biz İstanbul geneline servis veren profesyonel bir firma olarak, CESUR TEKNİK Türkiye servis Sektörü içinde yenilikçiliği, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyet odaklı olarak tanınmak ister. Servis sektörü içindeki kalitemiz, uzmanlığımız, belgeli hizmet veren anlayışımız ve ileri derece teknolojiler, yeni ürünler ve kullanıcıya yönelik çözümlerde belirleyici bir itici güçtür. Ve İstanbul’un En kaliteli Servisi Olaya Aday Bir firmadır.

SİZ VAR OLDUĞUNUZDAN BİZ BURADAYIZ

Teknolojik fikirler, kaliteli servis, gerçekçi çözümler ile mükemmeliyetçi hizmet zihniyetini  birleştiriyor, kalite ve hizmet sektöründe başarılara açlığımız, kurumsal profilimizde yeni fikirler le karşınıza çıkmaya çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz rekabetçi olan hizmetimizde, yüksek hizmet kalitesi, hızlı karar verme ve en önemlisi mantıklı bir şekilde çözüme ulaştırma için, 10/11/2014 tarihinde İSTANBUL merkezli olarak kurulan İSTANBUL TEKNİK SERVİSİ en yüksek toplumsal servis hizmeti vermek için kurulmuştur.