+90 212 614 85 43

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hizmetlerimiz

İstanbul Teknik Servis Servisi

İstanbul Teknik Servis Servisi

İstanbul Teknik servis, firmamız İstanbul Geneli servis hizmeti vererek sizlere ulaşmayı amaçlamaktadır. Cesur Teknik isimli firmamızda kapıda ödeme, Kredi kartı geçerlidir. Teknisyenlerimiz milli eğitim bakanlığı onaylı, ve işin ehli kişilerdir. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız, Bir müşterimizin 10 müşteri, getirebileceği gibi götürebileceğini de biliriz. KALİTELİ SERVİS HERKESİN HAKKIDIR.

KALİTELİ SERVİS HERKESİN HAKKIDIR

Teknik servis, konusunda tam 20 yılı aşkın bir tecrübe ile sizlere, hizmet eden firmamız yurt içi ve yurt dışında bir çok proje ile bu alana girerek İstanbul un en kaliteli servis hizmeti veren firması olmaya adaydır. Biz sizlerin işlerini gün bazında ve kusursuz bir şekilde çözüme ulaştırırken sizlerin sayesin dede kendimizi büyüteceğiz. Bizde tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak klima servisi, kombi servisi, elektronik aletler ile ilgili sıkıntılarınıza çözüm buluyoruz sizi elektronik aletlerden çektiğiniz sıkıntılardan arındırırız ve bir daha yaşanmaması için bilgilerimizi ve tecrübelerimizi işimize yansıtırız.

İstanbul Teknik Servisi

İstanbul teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize, kombi, klima, beyazeşya, hidrofor, çiller, hassas kontrollü  soğutma sistemleri, soğuk hava depoları, doğalgaz ısıtma sistemleri, soğuta sistemleri, elektrik elektronik ürünler tamiri hizmeti vermektedir.

Klima Teknik Servisi

Klima teknik servisi olan İstanbul teknik servisi, Cesur Teknik firmamız klimalarınız da oluşacak her türlü tamir, bakım, onarım, montaj işlerini itina ile yamaktadır. Klima servisi, Klima servis, klima bakım, klima bakımı, klima montaj, klima montajı.

Kombi Teknik Servisi

Biz Cesur Teknik Servis hizmetleri, Doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlar yetkili servisi olarak doğalgaz ile çalışan her türlü cihazınızın bakım onarım işlerini yapmakla yetkili bir firmayız. Eca, Vaillant, Protherm, Ariston, Baymak, Baykan, İmmergas, Demirdöküm, Ferroli, Arçelik, Beko, Beretta, Airfel, Bosch, Buderus gibi markaların arızalarına bakmakla devlet tarafından sorumluyuz. Kombi servisi, kombi servis, kombi montaj, kombi arıza, İstanbul kombi servisi, kombi bakım, kombi bakımı konularında Ehliyetli teknik servis, elemanlarıyla hizmetinizdeyiz.

Teknik Servis

Yaptığımız teknik servis, işlerimiz tam bir yıl parça ve işçilik garantisi kapsamındadır. Kredi kartı geçerlidir.

Saygılarımızla İSTANBUL TEKNİK SERVİS hizmetleri.