+90 212 614 85 43

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Kombi Bakım

Kombi Bakım

İstanbul teknik servisi, olan biz Cesur Teknik Firması, kombi bakımı, gerekli mi, sorusuna bakım hayatınız lada, cebiniz lede doğru orantılıdır ve gereklidir der. Kombi bakım merkezi, Kombi servis, yaparken kombinizi ilk çalıştırma anına ışınlar diyebiliriz. Kombi bakım servisi, Cesur teknik firması kombi bakım ücreti yada kombi bakım fiyatı arzunuza 80 TL den başlayan fiyatlarla, kombi bakım servisleri, içerisinde en verimli ve hakkını veren İstanbul kombi bakım, teknik servisidir. Kombi bakım zamanı, gelince sizlere haberdar eder ve destek olur. Kombi servisi vaillant, kombi servis baymak, hermetik kombi bakım.

Kombi Bakım

Kombi bakım, servislerinin aksine kombi bakımını yaparken, kombinizde daha sonra doğurabilecek arızaları sizlere önceden haber veren büyük bir firmadır İstanbul teknik servisi. Kombi bakımı gerekli midir, gereklidir çünkü kombiniz tamamı ile mekanik ve elektronik parçalardan oluşmaktadır. Cihazınıza bakım, yaparken içerisinde bulunan parçalardan önce, gaz kaçağı var mı, ses yapıyor mu, su akıtıyor mu, gazı boşa mı harcıyor unsurlarına bakılarak sizlerin hem kesenize hemde sağlığınıza gerekli bir işlemdir.

Kombi Bakım

Kombi Bakım

Kombi Bakım Servisi

Kombi bakım servisi, olan Cesur teknik servisi, İstanbul geneline ve tüm ilçelerine kombi teknik servis hizmetini aynı gün vermeye çalışmaktadır. Ve sizlere yönelik, memnuniyet odaklı tam profesyonel, kombi bakım servisidir. Kombi bakım işlemi sırasında son teknolojik aletler ile konturlu sağlar, cihazınızın komple chek up olmasıyla mutluluğunuza yardımcı olur.

Kombi bakım merkezi

Kombi bakım merkezi, Bayrampaşa ilçesinde bulunan, Bayrampaşa kombi servisi, olan kombi teknik servisi, Doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlar yetkili servisi unvanına sahip, kombi servis eğitimi, almış profesyonel kadro ile sizlere gezici kombi servis, hizmeti sağlar. İsterseniz 0212 614 85 43  numaralı hattımızdan  bizlere servis yazdırıp, yada 0551 219 14 64  numaralı hattımızdan kombi hakkında bilgi alabilirsiniz.

kombi bakımı

Kombi bakımı, nasıl yapıyorsunuz dediğinizde, Kombi servis işlemi sırasında yapılacak işlemler olarak, kombi cihazının metal kapakları çıkartılır, kombinin içerisinde yer alan genleşme tankı havası 1,5 bar edilir, Kombinizin ana eşanjörü temizliği kontrol edilir, brülör kaçağı kontrol yapılır, pompa ve prüjörünün çalışması kontrol edilir, Sıcak su eşanjör sıcaklığı ve ntc kısımları kontrol edilir, sıcak su kalorifer petek filtresi temizliği ve kontrolü yapılır. Cihaz bakımı yapılır. (Elektrik, elektronik, mekanik aksamlara  sıvı teması), Cihazının suyu 1 bar üstü olacak şekilde doldurulur ve su kaçak kontrolü yapılır. Gaz ayarları dijital manometre ile kontrol edilir. Gaz kaçağı var mı köpükle kontrol edilir.

Kombi bakım servisleri

Kombi bakım servisleri, olarak hizmet verdiğimiz markalar,  Alarko harmony, Viessman vitopend, Bosch condense, Vaillant pro, Ariston genus evo, Eca euro star, Buderus basıc plus, Arçelik kombi servisi, Süsler, As Royal, Beko, Airfel, Termoteknik, Demirdöküm kombi, Baymak eco, Ferroli servis, Protherm servisi, Baykan kombi servisi, sınırlı kalmaz her marka cihazınıza servis imkanı verilir.

İstanbul kombi bakım

Kombi bakımı demirdökümkombi baymakvaillant bakımeca kombi servislerihermetik kombi bakım, kombi temizliği, ferroli bakım ücreti, Protherm kombi servisi.

Kombi Teknik Servis

Kombi teknik servis, kombilerinizinde bulunan tesisat, bakım ve onarım gerektiren şeylerde yardım taleb edebileceğiniz cihazınızın markası ve modeli hakkında bilgiye sahip olan kombi teknik servis firmamızdan yardım alabilmenizi sağlar. Bir markanın yada bir çok markanın değil bir çok gaz yakıcı cihazınızın yetkili servisi olarak sizlere hizmet götüren özellikle kış aylarına servis veren ve kombilerin yoğun tempoda çalışacağı dönemde bakıma ihtiyaç duyarlar. Hatta sizlerin kış ayları gelmeden muhakkak bizleri arayarak kombilerinizin bakımını yaptırmamız gereğini soylememiz lazım. Cesur Teknik Kombi servis Hizmetleri Doğalgaz Isıtma ve Gaz Yakıcılar Yetkili Servisidir.

20 Ekim 2015
3.431 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN