+90 212 614 85 43

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Kombi Montaj

Kombi Montaj
Kombi Montaj

Kombi Montaj

Kombi montaj, Kombi montajı, Kombi montajı nasıl yapılır,

Kombi Montaj

İstanbul teknik servisi, olan Cesur Teknik kombi montaj servisi, gaz tüketim cihazlarının başında gelen kombinizi monte ederken bakımını da yaparak sizlere teslim ediyor. Bu unsurlar doğrultusunda kombinizde arızaları görmeden halledilmiş bir şekilde mekanik olan cihazınızı kullanmaya başlıyorsunuz. Kombinizin markası ne olursa olsun, kombi montaj, işlemini profesyonel montaj elamanlarımız sizleri memnuniyete kavuşturuyor.

Kombi Montajı

Kombi montajı yapılırken dikkat edilecek unsurların başında gaz kaçağı olmaması sağlanmalıdır. Mutlaka cihazın girişine bir adet kesme vanası konulmalıdır. Ve paslanmaz çelikten üretilmiş olmalıdır. Genellikle hermetik olan cihazlarınız, özel baca seti ile birlikte kombi montajı, olur. Bu cihazların bulundukları ortamda en az 150 cm2 Menfez olmalıdır. İnsanları geçtüği yerlerde, örnek olarak insanların yurüdüğü kaldırımlarda baca yüksekliği, baca çıkış borusu ucunda özel olan muhafazası bulunması gerekmektedir.

Kombi Montajı Nasıl Yapılır

Kombi montajı nasıl yapılır, Kombileriniz C tipi cihazlar olarak adlandırılan, yanma gereksimi için dış ortamdan aldıkları havayı, içerisinde doğalgaz ile birlikte yakan cihazlardır. Kombi servisi, montaj yaparken bulundukları mekan, Banyo, Tuvalet, Yatak odası, gibi bölümlere hermetik cihazlar güvenle takılabilir. Menfez olmaz sa olmazıdır. Kombi montajı sırasında gaz kaçağı oluşması halinde, bu menfez sizin hayatınızı kurtarır. Doğalgaz zehirlemez, Aksine boğar. Kombi montaj servisi, bu yukarıdaki verdiğim bilgilerle ön muhasebesini yapılarak kombi montajı yapılmalıdır.

Hermetik Kombi Montaj

Cihazınız  hermetik kombi, bacalı kombi yada yoğuşmalı kombidir. Hermatik kombi montajı sırasında, bacaları mutlaka dış havaya açık ve hava sirkülesi olan yerlere bağlanması gerekmektedir. Kombi montajı, baca bağlanırken denge bacalı yani hermetik bacaların, atık gazları apartman boşluklarına, kapalı olan balkonlara kesinlikle verilemez.

Kombi Montaj Servisi

İstanbul teknik servisi adında Cesur Teknik Kombi servisi, profesyonel ekip ve servisler doğrultusunda isterseniz kombi servisi,kombi arıza, kombi bakım unsurlarında gerçekten ehliyetli ve bu işin ehli kişilerle çalışmanızı öneriyor, kombi servis, firmamız tarafından kombi montaj, yapılan cihazlar 1 yıl müşteri onayıyla garantimiz altındadır.

Kombi montaj, Kombi montajı, Kombi montajı nasıl yapılır, kombi montaj servisi

20 Ekim 2015
2.800 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN